Sohbet  
  Güzel Sözler  
  Şiirler  
  Burçlar  
  Fıkralar  
  Bize ulaşın  
Bayram Mesajları


Kalbinde Umut Olsun, Hayatında Güzel Sevinçler Olsun, Sevdiğin Bütün insanlar Daima Yanında Olsun, Mutlu Olan hayatın Asla Hüzün İLe Solmasın, Bayramın Mübarek Olsun

Ramazan Bayramınız Mutlu, Kalbiniz Hep umutlu, Güzel Umutlarınız Heybetli Atlı, içinizdeki Sevdanız Kuş Gibi Kanatlı, Sevinçleriniz Kat Kat, Bereketli Sofranız Mükemmel, yeriniz huzurlu, ömrünüzde Bayramınız Gibi hayırlı Olsun.

Kalbine Koca Umutlar, Yüreğine Huzur Ve Neşe Dolsun, Bütün Güzellikler Yanında Olsun Ramazan Bayramın Mübarek Olsun.

Gözünden umutlar, geleceğinde yazılcak güzel anılar ve o anıları hatırlayıp nice mutlu günde yüzünüzün gülmesi dileği iLe Bayramınız Mübarek olsun.

Kalıcı Sevgiler Yüreğimizde, Mutlu Sohbetler Evlerimizde, Yaşama Sevinci Kalbimizde Olsun Bayramımız Mübarek Olsun..

Hayatta Hüzünleri Bir Yere Bırakalım, Sevinçleri içimize Dolduralım EN Kötü günümüz Böyle Olsun Diyerek Birbirimize Sarılalım, Bu Güzel Bayramda Ve Her günün Böyle Geçmesi Dileği İle iyi Bayramlar.

Doldu Dolu Mutluluklar versin ALLAH bize, Mutluluk Sevinç Hep Gözyaşlarımızda Biriksin Kötülükler uzak Dursun içimizden, Bu Güzel Günde Bayramı Birlikte Kutlamak ümidiyle Bayramınız Mübarek olsun.

ALLAH`ım Evinize Huzur Versin, Kalbinize Güzellikleri Hayatınıza iyi insanlari versin bu güzel günde ALLAH hepimize Mutlu yaşam Nasip Etsin Amin.. Bayramınız Mübarek Olsun.

Renkli Hayatlarımız Olsun Herbirimizin Güzel Anılar ANlatacağı Gözyaşlarına Boğulacağı Destanlar Olsun Bu Güzel Günde ANlatılacak Güzel Bir Anı Daha Olsun Bayramınız Mübarek Olsun.

her Yağmurun Sonunda Açan Gökkuşağı Gibi Olsun Hayatın rengarenk Olsun Ve Asla Siyah beyaz Bir Hayata Girmesin ömrün Bu güzel günde Hayat Daima Senin için Güzel Olsun, Bayramın Mübarek Olsun.

Birlik ve beraberlik günü Bugün, Bugün yeni Ve güzel Anıların Başlangıcı Bereketin Çoğalacağı Gündür Bugün Kalbinizden iyilikler Hayatınızda Güzellikler Bitmesin Bayramınız Mübarek Olsun.

Hayata Hep Gülelim Ağlarsak Hiç feryat Etmiyelim geldi geçti Diyelim, Bu Güzel Günde Hatıraları Mutluluklarla OLmayan Kötülükleri Hayatın Arkasına Atalım, Bayramınız Mübarek Olsun.

Dualarla Başlayalım Bu bereketli Günümüze, ALLAHın Verdiği Bu Güzel Gün için Dua Edelim Birbirimize Daha Nice Hayırlı ve bereketli Bayramlar Nasip Etsin ALLAH Bize Hayırlı Bayramlar Diliyorum Sizlere.

Günahlarımızı Bırakmak için Bir gün Daha Doğdu Bize, hadi Günahlarımızdan Arınalım Dualarımızla geleceğimizi Temiz Tutalım.. Bayramınız Mübarek Olsun Dualarınız Kabul Olsun..

Hayatın Hırçın Nehrinde Savrulan Bedenlerimiz için Dua Edelim ALLAH`a Günahlarımızı Nehirin içinde Bırakalım öyLe çıkalım Kıyıya Dua Edelim Bu Hayırlı Günde ALLAH`a iyi Bayramlar.

Cenab-ı hak Yüzümüzü Daima Güldürsün, Bu Mübarek günde Sofralarımızda bereket gönüllerimizde imanın huzuru hayatımızda mutlu günleri nasip etsin inşallah, Bayramınız Mübarek Olsun.Sözlerin başladığı yerde duyguların, gizemli tarifi yatar...


 

Güzel Sözler

 
 
Acı Sözler
Acı Mesajlar
Aldatılma Mesajları
Aldatılma Sözleri
Anlamlı Sözler
Aşk Sözleri
Ayrılık Sözleri
Ayrılık Mesajları
Bayram Mesajları
Damar Sözler
Cep Mesajları 2014
 
 
 

Kısa Güzel Sözler

 
 
Damar Mesajlar
Doğum Günü Mesajları
Günaydın Mesajları
Güzel Mesajlar
Sevgi Mesajları
Aşk Mesajları
Kandil Mesajları
Güzel Sözler
Kurban Bayramı Mesajları
Nefret Sözleri
Yeni Yıl Mesajları 2014
 
 
 

Güzel Mesajlar

 
 
Sevgi Sözleri
Yalnızlık Sözleri
Yeni Mesajlar
Hz. Mevlana Sözleri
Ramazan Bayramı Mesajları
iftar Mesajları
Sevgiliye Sözler
iyi Geceler Mesajları
Kapak Sözler
Ölüm Sözleri
 
Güzel Sözler ve Güzel Mesajlar kategorisinde siz değerli kullanıcılarımıza yardım amacı ile kurulmuş olan güzel sözler ve güzel mesajlar sayfamızdan birbirinden özün içerik ile hazırlanmış güzel yazılar bulabilir, bu yazıları sevdiklerinize yollayabilirsiniz.

UYARI : Sitemizde bulunan Söz ve Mesajların her türlü telif hakkı yazan şahısların kendisine veya temsilcilerine aittir.

Yeni Arkadaşlıklar için aşağıda ki kutucuğa Nick'inizi yazıp SOHBET'e başlayınız...

   
     
  favorilerime ekle   başlangıç sayfam yap   arkadaşına öner   reklam ver  
 

Güzel Sözler

 
 
Anlamlı sözler
iyi Geceler Mesajları
Günaydın Mesajları
Doğum günü mesajları
Yeni Yıl Mesajları 2014
 
 
 

Cet Sohbet Bölümler

 
 
Msn indir
Şiirler
Canlı tv izle
Radyo Dinle
Güzel Resimler
 
 
 

Cetsohbet.com

 
 
Fıkralar
Kısa Güzel Sözler
Java Programı indir
mIRC Programı indir
Sitene Sohbet Ekle
 
 

Gazeteler

 
 
 
 
 
 
 
 
 

Günlük Haberler

 
 
Arkadaşlık Sözleri
Aşk Sözleri
Ayrılık Sözleri
Damar Sözler
Doğru Sözler
Duygusal Sözler
 
 
 

Burçlar

 
 
koç
 
boğa
 
ikizler
yengeç
 
aslan
 
başak
terazi
 
akrep
 
yay
oğlak
 
kova
 
balık
 

Güzel Sözler - Güzel Mesajlar - güzel sözler | Bu Sayfa Güzel Sözler ve Güzel Mesajlar Kategorisine Uyarlanarak Yapılmıştır..

Bu Sayfa Güzel Sözler ve Güzel Mesajlar Aramalarına Hitaben Hizmete Geçirilmiştir.

CetSohbet.Com © sitesi Sohbet ve Chat platformunda kullanıcılarına sosyal arkadaşlık hizmeti sağlamaktadır!

Site Haritası ( MAP ) ve URL Listesi Kontrol Sayfalarımız : Site Haritası | Site Urllist