Sohbet  
  Güzel Sözler  
  Şiirler  
  Burçlar  
  Fıkralar  
  Bize ulaşın  
ölüm sözleri kısa ölüm ile ilgili sözler


Ölüm olur sensizlik bana, yaşamak istemem sensiz bu yalan dünyada, bir nefes oldun sen hayatımda, sensiz nefes almak haram olur bu hayatta..

Ellerim seni arar yokluğunda gözleride hayalin sen oldun hayat aldığım nefeslerimde ve baktığım dünyada, sensizlik ölüm olur yanımda yoksa, yaşayamam sensiz ölüm olur gecelerim bana..

Durmaksızın sanadır kalbimin atışı, gözlerim senin için bakar hayata ve seni ararım yalnızlığımda, sen beni ayakta tutan nefesim oldun bu hayatta, sensizlik sonum olur ölüm gibi gelir bana..

Yarınlarımda bile seni hayal ederim, sen benim ufuklarımsın güneşim oldun sevgilim, bir nefes kadar muhtacım sana bu yalan hayatta, sen olmazsan ölüm olur sonum biterim yalnızlığımla..

Hayata dair en güzel sözlerimsin sen nefesim benim, seni hayal ettikçe teselli bulur bu körpe kalbim, bir dünya oldun içimde mutluyum sevgilim sensizlik ölüm olur bırakma beni sevgilim..

Kim ne derse desin damarlarımda ki kan sensin sevgilim, içimde bir dünya adı seninle kurulu birtanem benim, sensizlik ölüm olur yağar üstüme ben sensiz yaşayamam sonum olur ayrılık biriciğim..

yeryüzünde bir meleksin sen, günahlarımdan arındım seninle meleğim, cehennem olmuş dünyama cenneti getirdin, ben seni düşündükçe ikimiz için dua ederim sevgilim benim..

Umudum gözlerin olmuş ellerimde sıcaklığın, gözlerimde renk oldun nefesimde şarkılarım, hayatın anlamı seninle başlar benim baş tacım, sensiz bir ölü sayılırım ölüm olur yalnızlığım...

Sensizlik ölüm aslında benim için, yaşamak isterken bitirir içimdeki hevesi yokluğun, karanlıkta yok olurum sensiz kalırsam, sensizlik ölüm olur sevgilim artık beni anla!

Görmemezlikten gelemem sensizliği, azrailim olur yakar beni ve kalbimi, daralırım sensiz geceler boğar beni, ölüm gibi gelir sensizlik biterim sensiz geceleri..

Yorma bedenimi daha fazla! bitti de anlarız güzelim salak yok karşında! bir umut beslemiştim adına, sende yalan oldun sonum ölüm olacak bu genç yaşta!!!

Aşkın kanunu olurmu bilmem, benim kanunum sendin güzelim, aşkın sınırı olurmu bilmem benim sınır tanımadığın tek şey gözlerin, sensizlik yaşamakmı sevgilim ben sensiz ölü gibiyim?

Keşke yanımda olsan tutsan ellerimi sıkıca, baksam gözlerine ve haykırsam dünyaya aşkımı seni ne kadar sevdiğimi, ölüme meydan okusam gözlerine bakarak, azrail bir kıskansa seni ölümüne ne kadar sevdiğimi..

Canım senin olsun bana bak sadece o cennet gözlerinle, ellerim senin olsun ısıt beni saf sevginle, bu beden senin ve senin için adım atar acıların içinde, sensizlik ölüm olur bırakma beni sensizliğe!!!

içimde ki dünya sensin benim, aldığım nefes ve gördüğüm gözlerimsin, sensizlik umutlarıma mühür vurur sevgilim sensizlik ecelime bir adım daha yaklaştırır beni bebeğim benim..

Dur diyemem gidene beni sevmediyse! Kal demem giden beni çoktan sildiyse! çekilirim soğuk odama teselli ederim kendimi sessizce, bir masaldı derim avuturum gözyaşlarımla kendimi azrailin pençesinde..

Ne zaman bir yıldız kaysa gecenin karanlığında, direk sen gelirsin aklıma dalarım anılara, yıldız misali gözlerin aydınlatır beni yalnızlığımda, ölüm gibi gelir ayrıldığımızda söylediğin tek kelime ELVEDA!

Bırakmıştım hayatımı kollarına, sana güvenerek gittim hiç bakmadım arkama, seven kör olurmuş derler ya inanmamıştım buna, ihanetinle öldüm ben senin kucağında!!!

Git yalan sevgilerde bul mutluluğunu, yala belki yalanlarla avutursun sahte huzurunu, ben giderim tek başıma gerçek hayata, mutlu olmasamda bir tek gerçek var oda ölümlü dünya...

Sen ezberimdin benim adına şarkılar yazdığım, sen sözlerimdin benim nefesimde kelimeler yarattığım, gözlerime renk verirken adını andığım, şimdi yalan oldun ölüme bir adım daha attım...

Bir gün gelir anlarsın seni ne kadar sevdiğimi, işte o gün gelir ben olmam belki sahte sevgili, maziye bakarsın belki hatırlarsın eski günleri, işte ozaman anlarsın seni ne kadar sevdiğimi yalancı sevgili...

Ölüme bir adım daha attım sensizliğimde, azrailime anlattım seni ve aldı içimde ki seni, şimdi daha mutluyum ve huzuru buldum sanki, tek gerçek şu ki, sen yalancısın sahte sevgili..

Ölüme sensiz bir adım daha atıyorum bu gece, sensizliğim içimi eritiyor mazilerimiz aklıma geldikce, şimdi gidiyorum hayattan sessizce, belki birgün aklına gelirim ve anlarsın seni ne kadar sevdim..

Elime kalem aldığımda ilk yazdığım kelimeler adınla başlardı, sana olan aşkımı kelimelerde yaşatırdım, hergün adına şiirler yazardım ve her şiirim adınla başlar adınla son bulurdu, tıpkı adınla hayata başlayıp adınla hayatımın son bulduğu gibi! ben seni ölümüne sevmiştim sevgili..

Nereye gidersem gideyim aklımda gözlerin, kaçsamsa hatıralar beni bırakmaz yalnızlığımla, nereye bakarsam bakayım hep hayalin gelir aklıma, iki damla gözyaşı ile ölüme yaklaşırım bir adım daha..Sözlerin başladığı yerde duyguların, gizemli tarifi yatar...


 

Güzel Sözler

 
 
Acı Sözler
Acı Mesajlar
Aldatılma Mesajları
Aldatılma Sözleri
Anlamlı Sözler
Aşk Sözleri
Ayrılık Sözleri
Ayrılık Mesajları
Bayram Mesajları
Damar Sözler
Cep Mesajları 2014
 
 
 

Kısa Güzel Sözler

 
 
Damar Mesajlar
Doğum Günü Mesajları
Günaydın Mesajları
Güzel Mesajlar
Sevgi Mesajları
Aşk Mesajları
Kandil Mesajları
Güzel Sözler
Kurban Bayramı Mesajları
Nefret Sözleri
Yeni Yıl Mesajları 2014
 
 
 

Güzel Mesajlar

 
 
Sevgi Sözleri
Yalnızlık Sözleri
Yeni Mesajlar
Hz. Mevlana Sözleri
Ramazan Bayramı Mesajları
iftar Mesajları
Sevgiliye Sözler
iyi Geceler Mesajları
Kapak Sözler
Ölüm Sözleri
 
Güzel Sözler ve Güzel Mesajlar kategorisinde siz değerli kullanıcılarımıza yardım amacı ile kurulmuş olan güzel sözler ve güzel mesajlar sayfamızdan birbirinden özün içerik ile hazırlanmış güzel yazılar bulabilir, bu yazıları sevdiklerinize yollayabilirsiniz.

UYARI : Sitemizde bulunan Söz ve Mesajların her türlü telif hakkı yazan şahısların kendisine veya temsilcilerine aittir.

Yeni Arkadaşlıklar için aşağıda ki kutucuğa Nick'inizi yazıp SOHBET'e başlayınız...

   
     
  favorilerime ekle   başlangıç sayfam yap   arkadaşına öner   reklam ver  
 

Güzel Sözler

 
 
Anlamlı sözler
iyi Geceler Mesajları
Günaydın Mesajları
Doğum günü mesajları
Yeni Yıl Mesajları 2014
 
 
 

Cet Sohbet Bölümler

 
 
Msn indir
Şiirler
Canlı tv izle
Radyo Dinle
Güzel Resimler
 
 
 

Cetsohbet.com

 
 
Fıkralar
Kısa Güzel Sözler
Java Programı indir
mIRC Programı indir
Sitene Sohbet Ekle
 
 

Gazeteler

 
 
 
 
 
 
 
 
 

Günlük Haberler

 
 
Arkadaşlık Sözleri
Aşk Sözleri
Ayrılık Sözleri
Damar Sözler
Doğru Sözler
Duygusal Sözler
 
 
 

Burçlar

 
 
koç
 
boğa
 
ikizler
yengeç
 
aslan
 
başak
terazi
 
akrep
 
yay
oğlak
 
kova
 
balık
 

Güzel Sözler - Güzel Mesajlar - güzel sözler | Bu Sayfa Güzel Sözler ve Güzel Mesajlar Kategorisine Uyarlanarak Yapılmıştır..

Bu Sayfa Güzel Sözler ve Güzel Mesajlar Aramalarına Hitaben Hizmete Geçirilmiştir.

CetSohbet.Com © sitesi Sohbet ve Chat platformunda kullanıcılarına sosyal arkadaşlık hizmeti sağlamaktadır!

Site Haritası ( MAP ) ve URL Listesi Kontrol Sayfalarımız : Site Haritası | Site Urllist