Sohbet  
  Güzel Sözler  
  Şiirler  
  Burçlar  
  Fıkralar  
  Bize ulaşın  
Sevgi Sözleri


ALLAH'ıma Dualarım Sonunda Seni Verdi bana Seviyorum Seni Pınar Gözlüm Seni geleceğime Yazdım kimse Silemez Adını Seni kalbime Yazdım ölüm gelse Alamaz Adını Kalbimden.

Cevapsız Bırakma Kalbimi Al Eline Kalbini Düşün beni, bakalım nekadar çok Seviyorsun Sendeki beni bakalım nekadar Cesursun yazabilcekmisin ismimi kalbine..

Yar Seni Sevdim Sadece Hayata Bağlı kalmak için kalbine Bağladım Hayatımı Senin kalbin Attığı Sürece Nefes Alacağım Sen Olmadığında Bilki bende Yaşamayacağım..

Yokluğunu yaşamak istemem Bu hayatta Seni bulmuşum Kaybetmek istemem yarınlarımda, Seviyorum Seni Sevgim Bir Çığ Gibi Büyüyor içimdeki Dünyada Seninle yaşıyorum Seninle Nefes Alıyorum Canım Aşkım..

Benim Yüreğim Ne Acılara Baş kaldırdı ne Derdi kederi Sırtladı yenilmedim pes Etmedim, Şimdi Seninle iyice güçlendim Seninle hayata Meydan Okuyorum Seni Hayatın bana Çketirdiği Acılardan çok Seviyorum Birtanem.

Yazılmamış Bir Sevda idim hayatın Kucağında Seni görünce hayata bir anlam daha katıldı seninle hayatın içinde bir sevgi daha başladı ve seninle bu hayat biter benim hayatımda.

işte geldim tüm olumsuzluklara rağmen karşına işte seviyorum seni hadi vur beni istersen öldür ama bu sevgimi değiştirmeyecek ben yine seni seveceğim kimse silemeyecek adını kalbimden herkez bilicek seni nekadar çok sevdiğimi.

Kalbim Bir çiçek oldu sen olmayınca soluyor, seni görünce yeniden açıyor, sen benim suyumsun sen benim hayat kaynağımsın birtanem.

bambaşka bir duygu benimkisi çözemiyorum içimdeki seni, kalbim seninle ruhum elinde ne yaptın bilmiyorum bana tek bildiğim her yerde adın var gözlerimde hayalin kalbimde sevgin seviyorum seni sevginle geçiriyorum günlerimi.

ilkbahar gibisin kış acısı çeken hayatıma ışık verdin kalbimi erittin gözlerimi bağladın kendine kurtulmak istemiyorum senden al beni götür kendinle birlikte.

Sevgiyi kalbime, Kalbime Adını, Adını Dünyama, Dünyamı Sana yazdım Birtanem benim tek Dünyamsın...

Seni Sevmek Benim için Seni özlemek gibi Yanımda Olmayınca özlüyorum hemen Seni Gitme Kal yanımda Sensizlik istemiyorum, Seni Yanımda bile özlüyorum Sensiz Olduğum zamanlarda Yaşamak istemiyorum Ne olur Anla Seni çok Seviyorum.

Elimde Kalbim Adını yazdım, Kimse Silemez Artık Adını, Kimse Çıkaramaz kalbimi Senden Başka..

Sevmek Ağlamaksa Ağlıyorum Hıçkırıklarla, Sevmek inanmaksa inanıyorum Sana, Sevmek öLmekse Senin için öLürüm Sevgilim herzaman Seninleyim

Klasik Bir Sevgi değil benimkisi, Yalan Sözler Söylemem Sana, Sevginle Doldururum Dünyanı Unutma, ben Bir kez ve ilk Sevdim Seni, Benim iLkim ve Sonumsun Bu Dünyada.

Kısa Bir Aşk bestesi olmak istemiyorum Senin yanında, Bütün Aşk bestelerini yaşamak istiyorum Seninle, Sen benim Aşk bestemsin birtanem unutma..

Ve Seni Sevdim hayat Başladı, Gözlerin için Hayatımı Adadım üzülme sakın senin için yaşamaya başladım senin için hayatı karşıma aldım bebeğim.Sözlerin başladığı yerde duyguların, gizemli tarifi yatar...


 

Güzel Sözler

 
 
Acı Sözler
Acı Mesajlar
Aldatılma Mesajları
Aldatılma Sözleri
Anlamlı Sözler
Aşk Sözleri
Ayrılık Sözleri
Ayrılık Mesajları
Bayram Mesajları
Damar Sözler
Cep Mesajları 2014
 
 
 

Kısa Güzel Sözler

 
 
Damar Mesajlar
Doğum Günü Mesajları
Günaydın Mesajları
Güzel Mesajlar
Sevgi Mesajları
Aşk Mesajları
Kandil Mesajları
Güzel Sözler
Kurban Bayramı Mesajları
Nefret Sözleri
Yeni Yıl Mesajları 2014
 
 
 

Güzel Mesajlar

 
 
Sevgi Sözleri
Yalnızlık Sözleri
Yeni Mesajlar
Hz. Mevlana Sözleri
Ramazan Bayramı Mesajları
iftar Mesajları
Sevgiliye Sözler
iyi Geceler Mesajları
Kapak Sözler
Ölüm Sözleri
 
Güzel Sözler ve Güzel Mesajlar kategorisinde siz değerli kullanıcılarımıza yardım amacı ile kurulmuş olan güzel sözler ve güzel mesajlar sayfamızdan birbirinden özün içerik ile hazırlanmış güzel yazılar bulabilir, bu yazıları sevdiklerinize yollayabilirsiniz.

UYARI : Sitemizde bulunan Söz ve Mesajların her türlü telif hakkı yazan şahısların kendisine veya temsilcilerine aittir.

Yeni Arkadaşlıklar için aşağıda ki kutucuğa Nick'inizi yazıp SOHBET'e başlayınız...

   
     
  favorilerime ekle   başlangıç sayfam yap   arkadaşına öner   reklam ver  
 

Güzel Sözler

 
 
Anlamlı sözler
iyi Geceler Mesajları
Günaydın Mesajları
Doğum günü mesajları
Yeni Yıl Mesajları 2014
 
 
 

Cet Sohbet Bölümler

 
 
Msn indir
Şiirler
Canlı tv izle
Radyo Dinle
Güzel Resimler
 
 
 

Cetsohbet.com

 
 
Fıkralar
Kısa Güzel Sözler
Java Programı indir
mIRC Programı indir
Sitene Sohbet Ekle
 
 

Gazeteler

 
 
 
 
 
 
 
 
 

Günlük Haberler

 
 
Arkadaşlık Sözleri
Aşk Sözleri
Ayrılık Sözleri
Damar Sözler
Doğru Sözler
Duygusal Sözler
 
 
 

Burçlar

 
 
koç
 
boğa
 
ikizler
yengeç
 
aslan
 
başak
terazi
 
akrep
 
yay
oğlak
 
kova
 
balık
 

Güzel Sözler - Güzel Mesajlar - güzel sözler | Bu Sayfa Güzel Sözler ve Güzel Mesajlar Kategorisine Uyarlanarak Yapılmıştır..

Bu Sayfa Güzel Sözler ve Güzel Mesajlar Aramalarına Hitaben Hizmete Geçirilmiştir.

CetSohbet.Com © sitesi Sohbet ve Chat platformunda kullanıcılarına sosyal arkadaşlık hizmeti sağlamaktadır!

Site Haritası ( MAP ) ve URL Listesi Kontrol Sayfalarımız : Site Haritası | Site Urllist