Sohbet  
  Güzel Sözler  
  Şiirler  
  Burçlar  
  Fıkralar  
  Bize ulaşın  
Yeni Mesajlar


Yorulmayan Bir Kalbim Var Sana Karşı Seni Sever Seni Sayar Geleceğimdeki Güzel Yaşanacak yıllar, Herşey Senin için Ve Bende Senin için Geldim Bu hayata Aşkım..

Bir Duvar Gibi Hayatım Sade ve Soğuk Yaşaancak Anıları Bekler gibiyim Sadece Bir ışık bekliyorum Hadi Gel Duvar Gibi Monotonlaşmış Hayatıma Boya At Seninle Hayat Bulsun Seninle Renk Bulsun getirdiğin hayat.

Zarar Gelmez Benden Sana Korkma! ben Senin için geldim dünyaya Sadece Senin için Güleceğim Bu Dünyada Sen Benim Tek ideaLimsin Sevgilim..

Tereddütsüz Sevdim Seni Ben, Kimseye Demedim Seni Severken, Kıskandım Seni herkezden Şimdi Aşkımı Haykırmak istiyorum Tutup Ellerinden, Seni Çok Seviyorum Bebeğimsin Sen..

Esarette kalmış Gibiyim Karamasar ve Soğuk bir Hayat içindeyim, Korkuyorum Boş Düşünceler içinde Kayboluyorum Bir Sen Varsın Gözlerimde Bir Sen varsın Kalemimde Adın Aşk Seni Bekliyorum Hadi geL Kurtar beni Karanlık bu dünyadan Hadi Gel!!!

kalbimin anahtarı sözlerin gözlerimin anahtarıdır güzelliğin, Sadece Seni bekledim Yıllarca Bir Seni Sevdim beklenen Sevgili..

Bir küçük yaramaz çocuktum seni tanımadan önce, şimdi ise boş sokakların avere delikanlısı oldum içimde aşkın etrafımda yaşadığımız anıların bekliyorum seni dön bana ne olur..

Hergün Biraz Daha Biraz Daha Yaklaşıyorum Sana ve Hissediyorum sıcaklığını yanımda, Sen Benim Hayal ettiğim En Olağan üstü Varlıksın Canım Aşkım..

Huysuz Bir insandım seni tanımadan önce ya şimdi? Şimdi Senin için küçük bir kedi oldum senin için yaşıyorum sanki bu hayata bir senin için varım sanki bu hayatta seni seviyorum inan bana bebeğim..

Solmayan bir sevgi bizimki kimse bitiremez bu sevgiyi, sen benim hayatımdaki tek insan ben senin hayatında iLk insanım Bütün İLklerimiz Birlikte Olsun Aşkım Seviyorum Seni.

Sana Yeni Bir AŞk Getirdim Sana yeni Bir Hayat getirdim Sana Yeni ve Değişilmicek Bir gelecek getirdim Senin için geLdim Aç elerini Sevgilim Birlikte gidelim, Sen Benim yeni Hayatımın tek Aşkı Olucaksın..

Yeni Güzel Mesajlar Atmak isterim Sana Ama Seni Ne Sözlerle Ne mesajlarla Anlatamıyorum, içimdeki Sevgi Kelimelere Sığmıyor, Seni yaşıyorum içimde ve Seni Düşünüyorum içimdeki Sevginle bebeğim..

Yağmur Yağsın Bırak Dünyama, Yeşillensin Sevgimiz Dönsün Mutlu bir dünyaya, Asla Kurumasın içimdeki Sevda Gözyaşlarımla Sularım Senin için öLürüm Uğruna, Sen iste Bu Can Bu Can Sana feda Sevgilim..

Rahat Bir Hayata Alışmışım Bu Dünyada Aşkın Zorluğuyla tanıştım yaşamayı unuttum Sayende, Artık Mutlu ve Huzurlu Değilim Sevgilim, Sensiz Ve Mutsuzum Seni bekliyorum umut ediyorum gelmeni..

Elimi Bırakma Sakın Düşerim hayattan öLürüm Anında, Seninle dönmüşken hayata Sensiz kalmak öLümdür Bu Canıma ne olur Hayata Karşı Birlikte tutunarak yürüyeLim Sevgilim ne olur bebeğim..

Şansımı Seninle Şanssızlığımı Sensizliğimle buluyorum, Sen Hayattaki yaşama Şansız Sensizlik öbür Hayattaki öLüme Açılmış Kapılarımdır Unutma Bunu bebeğim..

iLk Görüşümde rüzgarına Kapıldım ikinci görüşümde beni yataklara yatırdın şimdi senden bir cevap bekliyorum derdime aşkınla çare arıyorum hadi gel bekletme bu genci seni seviyorum..

Günler geçti Sesin Gelmedi, Kalbim Ağladı Günlerce Ama Sen beni Hiç Görmedin, Seni Arayışlar içinde Kaybetmişken Sen Beni Sildin! Şimdi Ağlıyorum ve Aşkımı Kalbime gömüyorum Sensiz veya Senlede Bu hayatı Çekerim Gidiyorum!

Sen Bir çiçketin Hayatımda Eşi benzeri OLmayan bir Kokuyydun ufacık dünyamda Şimdi ne oldu Gittin Bir Anda? beni Bırakıp Giderken Vicdanınla Rahat Kalmıcaksın Bunu unutma! Bu Gözyaşlarımın hepsi Senin için Bir Beddua!!!

Sende Vicdan varmı Acaba? Kim Dayanır Bu Acıya? Bırakınca Mutlumu Oldun Bendeki hayatı ALıp Gittin Ve Şimdi beni Yanlızlıklarla Bıraktın hadi Mutlu Ol Sana Bu yakışır Aslında..

Helalimsin benim Açılmamış Bir gülümsün Çiçeğim, Seninle Neşelenirim Seninle Hüzünlenirim Ama Ben Sadece Seninle Çekerim Bu Hayatı Bir Seninle Severim Acıyı bebeğim..Sözlerin başladığı yerde duyguların, gizemli tarifi yatar...


 

Güzel Sözler

 
 
Acı Sözler
Acı Mesajlar
Aldatılma Mesajları
Aldatılma Sözleri
Anlamlı Sözler
Aşk Sözleri
Ayrılık Sözleri
Ayrılık Mesajları
Bayram Mesajları
Damar Sözler
Cep Mesajları 2014
 
 
 

Kısa Güzel Sözler

 
 
Damar Mesajlar
Doğum Günü Mesajları
Günaydın Mesajları
Güzel Mesajlar
Sevgi Mesajları
Aşk Mesajları
Kandil Mesajları
Güzel Sözler
Kurban Bayramı Mesajları
Nefret Sözleri
Yeni Yıl Mesajları 2014
 
 
 

Güzel Mesajlar

 
 
Sevgi Sözleri
Yalnızlık Sözleri
Yeni Mesajlar
Hz. Mevlana Sözleri
Ramazan Bayramı Mesajları
iftar Mesajları
Sevgiliye Sözler
iyi Geceler Mesajları
Kapak Sözler
Ölüm Sözleri
 
Güzel Sözler ve Güzel Mesajlar kategorisinde siz değerli kullanıcılarımıza yardım amacı ile kurulmuş olan güzel sözler ve güzel mesajlar sayfamızdan birbirinden özün içerik ile hazırlanmış güzel yazılar bulabilir, bu yazıları sevdiklerinize yollayabilirsiniz.

UYARI : Sitemizde bulunan Söz ve Mesajların her türlü telif hakkı yazan şahısların kendisine veya temsilcilerine aittir.

Yeni Arkadaşlıklar için aşağıda ki kutucuğa Nick'inizi yazıp SOHBET'e başlayınız...

   
     
  favorilerime ekle   başlangıç sayfam yap   arkadaşına öner   reklam ver  
 

Güzel Sözler

 
 
Anlamlı sözler
iyi Geceler Mesajları
Günaydın Mesajları
Doğum günü mesajları
Yeni Yıl Mesajları 2014
 
 
 

Cet Sohbet Bölümler

 
 
Msn indir
Şiirler
Canlı tv izle
Radyo Dinle
Güzel Resimler
 
 
 

Cetsohbet.com

 
 
Fıkralar
Kısa Güzel Sözler
Java Programı indir
mIRC Programı indir
Sitene Sohbet Ekle
 
 

Gazeteler

 
 
 
 
 
 
 
 
 

Günlük Haberler

 
 
Arkadaşlık Sözleri
Aşk Sözleri
Ayrılık Sözleri
Damar Sözler
Doğru Sözler
Duygusal Sözler
 
 
 

Burçlar

 
 
koç
 
boğa
 
ikizler
yengeç
 
aslan
 
başak
terazi
 
akrep
 
yay
oğlak
 
kova
 
balık
 

Güzel Sözler - Güzel Mesajlar - güzel sözler | Bu Sayfa Güzel Sözler ve Güzel Mesajlar Kategorisine Uyarlanarak Yapılmıştır..

Bu Sayfa Güzel Sözler ve Güzel Mesajlar Aramalarına Hitaben Hizmete Geçirilmiştir.

CetSohbet.Com © sitesi Sohbet ve Chat platformunda kullanıcılarına sosyal arkadaşlık hizmeti sağlamaktadır!

Site Haritası ( MAP ) ve URL Listesi Kontrol Sayfalarımız : Site Haritası | Site Urllist